Опубліковано

Здорова їжа та неврози

nevrozy

Здорова їжа – який зв’язок з неврозами?

Кожна людина щодня переживає важкі моменти та стреси. Зазвичай, ми не замічаємо як наш організм переносить сильні потрясіння протягом дня. Ми багато працюємо, сваримось, та сильно переймаємось через життєві незгоди. Це все, звичайно, дуже негативно впливає на наше здоров’я та самопочуття. З часом у нас виникають різні неврози і ми не знаємо істинних причин їх виникнення. Правильна здорова їжа може бути ключом до вирішення таких проблем.

Симптоми неврозів

Не спішіть впадати в паніку! Давайте розберемось, які перші симптоми неврологічних проблем.

  • Проблеми з серцем ( наприклад, сильне серцебиття )
  • Сильна конфліктність
  • Істеричні припадки
  • Страшні сни
  • Підвищена сонливість
  • Плаксивість
  • Нав’язливі думки
  • Понижений апетит

Як харчування впливає на наш психічний стан?

Багато наукових досліджень доводять, що, наприклад, через нехватку фолієвої кислоти в організмі рівень серотинину в головну мозку сильно порушується та падає, а це і приводить до різного виду неврозів. Нехватка вітаміну B6 приводить до депресії – це також підтверджено багатьома дослідженням науковців. Недостатня кількість вітаміну C також буває причиною різних психічних розладів.

Як бачимо, проблеми з їжею приводять до поганих наслідків для нашого мозку та психічного здоров’я.

Яку здорову їжу необхідно вживати щоб уникнути неврозів?

Фолієва кислота міститься, в першу чергу, в бобових та горіхах. До слова, ця кислота особливо необхідна, позачергово, вагітних жінкам. Про правильне харчування для вагітних рекомендуємо прочитати тут. Вітаміну B6 дуже багато в крупах. Вітамін C можна знайти, в першу чергу, у спеціях, наприклад, у апельсиновому перці.

Отже, неправильне харчування може привести до неврозів, а здорова їжа може вилікувати нас від таких небажаних проблем. Харчуймося правильно заради нашого здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *