Опубліковано

Трускавець обирає здорову їжу

Згідно з останніми опитуваннями Трускавець обирає здорову їжу – про це говорять самі трускавчани

Недавно ми провели невеличке опитування у Трускавці на тему “Чи обирають здорову органічну їжу у Трускавці?” Серед опитуваних була як і молодь, так і старше покоління. Було цікаво послухати різні точки зору, але більшість опитуваних вибирає здорове харчування.

Що думають люди?

Ми запитували у Трускавці у прохожих людей про їх ставлення до здорового харчування. Ось що з цього вийшло.

Наталія 22 роки

Раніше я харчувалась як попало. Їла все, що було в холодильнику і не задумувалась про наслідки. В магазині купувала будь які продукти. Проте за пару років такого харчування у мене появились проблеми з шлунком – прийшлось йти до лікаря. Тепер розумію, що потрібно дбати про своє харчування і стараюсь вживати правильну здорову їжу.

Валентина 50 років

Ви знаєте, моя мама з дитинства вчила їсти ото все натуральне, свіже з сільського городу. Говорила, що потім не буде проблем з здоровя’м. Вважаю, що зараз важко знайти хорошу продукцію в магазинах. Молодці, що продаєте правильне харчування.

Василь 19 років

Я студент і немаю ні часу ні грошей на правильне харчування. Поки що харчуюсь як попало – мівіна, хот – доги. Надіюсь ситуація зміниться з часом.

Дмитро 53 роки

Я вже не молодий і життя мене навчило, що шлунок може породити дуже багато проблем із здоровям. Здоровою їжею нехтувати не можна ні в якому разі.

Діана 33 роки

Стараюсь вживати лише правильні продукти, як і сама так і контролюю харчування дітей. Сьогодні краще не економити на правильному харчуванні, щоб потім не платити більше за ліки.

Здорова органічна їжа перемогла!

Як бачимо, з опитування у Трускавці майже усі опитані люди обирають правильні продукти. Якщо вас цікавить чому варто вживати їх – прочитайте тут. Нагадуємо, що наш магазин відкрився у Дрогобичі – чекаємо усіх бажаючих купити органіку для правильного харчування!. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *