Опубліковано

Ожиріння в Україні

oshyrinnya-v-ukraini

Ожиріння в Україні – статистика, наслідки, як боротися

Проблема ожиріння актуальна сьогодні у цілому світі. Це захворювання охоплює щодня все більше і більше людей. Зменшуючи фізичні нагрузки та вживаючи шкідливу їжу людина отримує проблеми із здоровям та ожиріння. Цій хворобі підвласні і чоловіки, і жінки, і діти. Але найбільше страждають саме жінки.

Статистика

У країнах з передовою економікою повнотою та надлишковою вагою страждає 50 процентів населення. Вдумайтесь, які це великі цифри – кожен другий ! А 30 процентів мають медичний діагноз – ожиріння! У цілому світі приблизно півтори мільярда дорослих людей підвласні ожирінню і схильні до нього – 400 мільйонів. Найбільш підвласні повноті у США – тут процент хворих досягає 70 процентів! У деяких європейських країнах процент людей з надмірною надлишковою вагою досягає 30 процентів.

Статистика ожиріння в Україні

В Україні 25 процентів дорослих жінок мають лишню вагу. Чоловіків менше – приблизно 15 процентів. Найбільш підвласні ожирінню люди у таких містах, як Полтава, Миколаїв, Запоріжжя. А от найхудіші люди проживають на Західній Україні 🙂

Наслідки від хвороби

Ожиріння – дуже велика проблема, як і у цілому світі, так і зокрема в Україні. Проблеми з лишньою вагою приводять до проблем з шкірою, шлунком, до хвороб серця, до депресій та неврозів. Звязок про їжу та психіку людини читайте у нас на сайті тут

Як боротися?

Медики в першу чергу рекомендують почати з раціону та переглянути свій спосіб життя. Якщо ви мало рухаєтесь та багато вживаєте шкідливої жирної їжі – висновки очевидні. Щодо здорової їжі,  яка не зашкодить вашому організму та допоможе схуднути – шукайте її у нашому інтернет магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *