Опубліковано

Органічні продукти в Україні

ukraine-organic

Що таке здорові та органічні продукти і де їх купити в Україні?

Сьогодні в цілому світі і, зокрема, в Україні люди переходять на здорову їжу. Причини такого переходу – доволі очевидні. Правильне харчування дозволяє тримати себе у формі, підтримувати правильну вагу, не отруювати організм їжею з різними хімічними добавками. Більш детальніше про те чому варто вживати здорову їжу радимо прочитати тут.

Що таке органічні продукти та здорова їжа?

Багато хто в Україні стверджує, що органічні продукти – це просто продукти, які були вирощені українському в селі. Ці люди частково праві, а частково ні. Недостатньо просто виростити без хімії їжу, важливо також її правильно, без різних добавок, опрацювати та упакувати. Тоді вихідну їжу можна назвати чистим органічним або здоровим продуктом 

Як можна дізнатись що ви купили дійсно органічну їжу?

Отже декілька пунктів що свідчать про істинно “чистий” продукт:

  • Така їжа не може містити ГМО, тобто генно модифікованих продуктів.
  • Захист рослин від різних шкідників відбувається без різних хімічних добрив натомість використовуються препарати лише природнього походження.
  • Якщо мова йде про тварин то сурово забороняється годувати тварин різними препаратами, антибіотиками чи якимись іншими стимуляторами.

Де можна купити органічні продукти в Україні?

Загалом вибір магазинів невеликий. Але хочемо обрадувати Вас – якщо ви хочете купити здорову їжу для харчування, то знайдете у нас все необхідне. У нашому магазині ви можете придбати багато здорової та органічної їжі від злаків до какао продуктів . Ми працюємо з доставкою по всій Україні.  Чекаємо на Вас!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *