Опубліковано

Чим шкідливий цукор?

tsukor

В чому шкода цукру?

Тема шкідливості цукру стала дуже актуальною в нашій країні, адже за даними МОЗ, близько 1,5 млн населення України страждає на цукровий діабет ІІ типу, який спричинений в основному неправильним харчуванням, зокрема надмірним споживанням цукру.
Цукровий діабет – це лише одне з безлічі захворювань, до яких може призвести зловживання цукром, а саме: проблеми з артеріальним тиском, зубами, печінкою, серцем, нирками, люди страждають ожирінням, підвищується ризик зараження грибковими інфекціями, пришвидшуються процеси старіння організму, не говорячи навіть про постійне роздратування та втому.

Чи допомагає цукор роботі мозку?

Є думка, що цукор допомагає роботі мозку. Так, звісно, без глюкози організм не зможе існувати і таке твердження є цілком прийнятним. Але мова йде саме про рафінований цукор, який міститься в хлібо-булочних та кондитерських виробах, , цукерках, вареннях, сиропах, магазинних соках, йогуртах та в багатьох інших продуктах і несе значну шкоду нашому здоров’ю.

Звідки можна ще отримувати глюкозу?

Глюкозу для роботи мозку можна отримувати з фруктів, овочів, сухофруктів або натурального меду, агави.
Якщо хочеться підсолодити продукти, то використовуйте не цукор, а цукрозамінники. Зараз є досить широкий вибір, зокрема стевія. Це чи не єдиний природній замінник цукру, який по суті не містить калорій і являється корисним для організму.
Звичайно, якщо час від часу ви з’їсте шматочок торта чи цукерку, то значної шкоди вашому здоров’ю це не принесе, але цукор не повинен бути присутнім у вашому раціоні щодня.
 
 
 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *